Середа, 18.09.2019, 11:48
Вітаю Вас Гість | RSS

Уманська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Категорії розділу
5 клас [1]
Інформатика 5 клас
Різне [127]
бібліотека [16]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Виховна робота

                          Ви перемогли! Ми пам’ятаємо!        

   

          У жовтні 2013 року минає 70 років від Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників. Ми ніколи не забудемо про героїчні сторінки нашої історії й про ту страшну ціну, яку заплатило старше покоління за наше право на життя. Перші населені пункти України на східному Донбасі були звільнені в грудні 1942 року.Завершила визволення України Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року. 27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород, 28 жовтня радянські війська вийшли на сучасний кордон нашої Держави. В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

      До відзначення цієї знаменної дати в школі було проведено рід заходів. Це і радіо лінійка,виховні години, екскурсій в Кімнату Бойової Слави, літературно-музична композиція до 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників.  

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

            Сьогодні в школі День учнівського самоврядування!

8 листопада  в Уманській загальноосвітній школі IIII ступенів   проводився День учнівського самоврядування Метою проведення було пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління - майбутнього нації.

_______________________________________________


_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

      Осінні канікули.

Цікаво та весело пройшли осінні канікули в школі .

Працювали гуртки, відвідувалися позашкільні заклади,  учні 6-Б класу відвідали парк «Софіївка». Старшокласники  працювали в  Кімнаті Бойової  Слави. В спортивному залі було  гамірно та весело. Учні готувалися до змагань з волейболу та баскетболу, змагалися з настільного тенісу.   В Театрі Слова пройшла виставки дитячих малюнків  до 200-річчя з дня народження                Т.Г Шевченка. В класних  кімнатах  вчителі проводили консультації з предметів. Щодня лунали музика та  спів. Це проходили заняття вокального гуртка. Канікули були не тільки цікавими, а й корисними!!!


  ________________________________________________________________________

Єдиний день профілактики правопорушень в школі.

Актуальність теми профілактики тютюнокуріння  та алкоголізму зумовлена тим, що серед підлітків 12-17 років тютюн - друга за розповсюдженістю психоактивна речовина (ПАР) (після алкоголю). Приблизно третина 18-25-річних-постійні курці, більш як половина всіх курців свою першу сигарету викурили у віці до 12 років.

     Тютюн та алкоголь є легальними наркотиками, які  дуже широко розповсюджені, які руйнують психічне та фізичне здоров'я людини і впливу яких можна запобігти шляхом припинення їх вживання. 

   В рамках проведення Єдиного дня профілактики правопорушень методистом міського відділу освіти Толобистюк І.Ю. , головою батьківського комітету  Гайдай Т.А.,та заступником директора з виховної роботи Понеділок Л.В. проводився рейд по торгових точках продажу алкогольних та тютюнових виробів, розміщеніх поблизу школи. Біля     ЗОШ № 4 є одна така точка. Магазин по вул..П.Комуни , 47. Фактів продажу тютюнових та алкогольних виробів школярам не виявлено.


 

______________________________________________________________________________________________________________________

Трудовий десант "Операція Листя"

    В нашій школі  велика увага приділяється благоустрою та чистоті на прилеглих до школи територіях. Санітарні дні вже стали доброю традицією. З 21 по 25 жовтня учнями школи проводиться  "Операцію Листя".

     

                                                                        

                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                                                         

___________________________________________________________________________________________________________

"Юний міліціонер"

 

Сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед учнівської молоді. Профілактика правопорушень неповнолітніх є передусім проблемою педагогічною, бо вона пов’язана з вирішенням певного кола виховних завдань. Тому в цій справі особливе місце має зайняти рання профілактика, яка має розпочинатися вже з початкових класів школи, коли закладаються основи характеру, ставлення до оточуючих, поведінки в побуті. Що сьогодні робиться в цьому плані?

    В нашій школі  на базі 8-А класу створений  загін «Юний міліціонер».

18.10.2013 року відбулося перше навчальне заняття юних міліціонерів. Тема заняття «Кримінальна відповідальність неповнолітніх». На занятті була присутня  лейтенант міліції , оперуповноважена ВКНСД Пустова В.В.  Учні мали змогу отримати вичерпні відповіді на важливі для них запитання .


___________________________________________________________________________________________________________

 Свято Покрови.

18.10.2013 року відбулось відкриття традиційного шкільного фестивалю народних звичаїв та традицій «Джерельце».

Учні 11-А та 11-Б класів на чолі з  класними керівниками  Волинською І.С. та Настечиною А.В. підготували та провели свято Покрови.Всім українцям добре відоме це свято , адже воно є дуже символічним, несе у собі багато традицій. Для кожного Покрова означає щось своє…Й справді, Покрова збирає та об’єднує все найкраще, бо навіть жнива закінчуються у цей день. Таким чином, Покрова збирає все найдорожче від природи і дарує людям .

                                                              

                                                                                                                    

____________________________________________________________________________________________________________

"Засідання учнівського самоврядування"                                            

 

  15.10.2013 року відбулось чергове засідання учнівського самоврядування. 

  Під час засідання розглядалися питання  :

   1.Звіт голови учнівського самоврядування Гичкало Юлі за вересень 2013року.

   2.Участь учнів у проведенні загальношкільних заходів.

   3.Розподіл   обов’язків  між членами комісій на жовтень 2013 року.

  Та головним питанням були попередні результати конкуру "Мій клас - це клас". Лідерами є учні 5-Б класу.

 

 _______________________________________________________________________________________________________

  Веселі перерви.

 

Вже  традиційним стало проведення « Веселих перерв» у школі.

Вожаті , учні 9-Б класу , готують та проводять цікаві та захоплюючі музичні перерви для молодших школярів.

Учні мають змогу  розважитись, потанцювати, весело  провести  час.

 

_ _________________________________________________________________________________________________________

                                                                        "Свято осені"

                                                                                          

          11 жовтня  2013 року 3-Б клас  на чолі з класним керівником Тукалевською Л.В.  святкував  «Свято осені » в Білогрудівському лісі.

    До участі в святі були залучені  учні,вчителі та батьки . Проводились різноманітні конкурси, спортивні змагання, естафети. Переможці  отримали подяки та  грамоти. Та найкращою нагородою для всіх була дружня атмосфера , веселий настрій та незабутні враження ,як   для учнів, так і для батьків класу.

_____

  ___________________________________________________________________________________________________________Єдиний  день профілактики правопорушень.

9 жовтня 2013 року в школі , згідно річного плану виховної роботи  проводився єдиний  день профілактики правопорушень.

З метою перевірки відвідування учнями школи  заступником директора з виховної роботи Понеділок Л.В. було проведено рейд «Урок». Класними керівниками 7-А класу  Кравцовою В.В. та 8-А класу  Скарбовською Т.М. проведено міні –дискусію «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» та годину спілкування «Діти мають право»..Практичнм  психологом Добрянською Н.В. було проведено анкетування учнів 5 класів «Діти  і вулиця» . Соціальним педагогом Шевчук Л.Б та заступником директора з виховної роботи Понеділок Л.В. проведено рейд «Вечірнє місто» з метою обстеження розважальних закладів міста, а саме вечірнього клубу «Іксія».

___

___
____________________________________________________________________________________________________________

Місячник безпеки руху «Увага!Діти на дорозі!».

    

Протягом вересня у закладі проходив місячник безпеки руху «Увага!Діти на дорозі!».

       З метою профілактики ДТП класними керівниками було  проведено єдиний  урок з безпеки життєдіяльності для учнів 1-11 та години спілкування «Азбука безпеки», «Я – учасник дорожнього руху», «Мова вулиці», «Нещасні випадки на дорогах». На батьківських зборах були розглянуті питання з попередження нещасних випадків на дорозі .Членами гуртка ЮІР (9-В клас) було проведено розважально-пізнавальну програму з ПДР «Червони. Жовтий. Зелений» для учнів початкової школи.  Серед учнів 5-6 класів було проведено вікторину «Дорожній експрес», та конкурс на кращу аплікацію з природних матеріалів „ Осіння дорога” В 1-5 класах класоводи провели практичні заняття „Знаки дорожньої безпеки”та  екскурсію „ Перехрестя! Будь обережним.”        


___________________________________________________________________________________________________________

Єдиний день профілактики правопорушень в школі.

25 вересня одним із заходів Єдиного дня профілактики правопорушень було проведення конкурсу "Напиши листа міліціонеру". В конкурсі брали участь учні 5-6 класів.  ____________________________________________________________________________________________________________

З 23.09.2013 року по 27.09.2013 року  були проведені

заходи з відзначення 95-річниці від дня народження  В.О Сухомлинського. 


 
  Партизанська слава13 вересня 2013 року у нашій школі було проведено традиційне свято квітів «Барви золотої осені».

Учні 3-11-х класів брали активну участь у конкурсі. Школярі намагалися якнайкраще відтворити у своїх композиціях із квітів тему «Моя квітуча Україна»». Кожен класний колектив творчо підійшов до завдання.

        Цікавим було представлення композицій. Учні у національному українському одязі читали вірші, присвячені Україні, співали пісні.

Переможці конкурсу були нагороджені грамотами.

І-м. – 4-А6-А, 6-Бклас

ІІ-м. – 4-Б, 7-А, 10-А клас

ІІІ-м. –3-Б, 5-Б,  8-Аклас

Свято було цікавим і захоплюючим.Вибори  голови учнівського самоврядування

 Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4

12 вересня 2013 року  відбулися вибориголови учнівського самоврядування.  Кандидатами  на посаду голови були Муха Олександра – учениця 11-Б класу та Юля Гичкало – учениця 9-Б класу.  Активно готувалася до виборів Юля  Гичкало, яка розмістила  плакат з передвиборною програмою.


У Юлі багато планів на майбутнє: підвищити рейтинг школи в місті, допомагати учням, які не встигають у навчанні, проводити веселі перерви з молодшими школярами, влаштовувати концерти та дискотеки на свята. Давати змогу учням висловлювати бажання щодо зміни у школі!

Ми вітаємо Юлію Гичкало – голову учнівського самоврядування!

Бажаємо їй  успіхів на своїй новій посаді, та будемо очікувати чогось нового в нашій школі.
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30