Вівторок, 16.07.2019, 23:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Уманська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Категорії розділу
5 клас [1]
Інформатика 5 клас
Різне [127]
бібліотека [16]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші вчителі

Педагогічний колектив
  
Очеретяний Леонід Миколайович - директор школи, учитель хіміївища категорія,
«старший учитель»


Андрущенко Ольга Михайлівна,

заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови і літератури,

вища категорія, учитель—методистВідмінник освіти України


Майстришина Тетяна Леонідівна,

учитель початкових класів, вища категорія, «Старший учитель»


Бала Людмила Григорівна, 

педагог-організатор, категорія


Білоконь Оксана Дмитрівна,

заступник директора з навчально-виховної роботи,  учитель біології, І категорія.



Пилипенко Тамара Михайлівна,

учитель зарубіжної літератури, вища категорія, «Старший учитель».


Бондаренко Наталія Василівна,

практичний психолог, II категорія


Видрик Оксана Валеріївна,

учитель іноземної мови, II категорія


Волинська Ірина Станіславівна,

учитель української мови та літератури, вища категорія, «Старший учитель».


Глущенко Лариса Валентинівна,

учитель початкових класів, I категорія


Гончарук Ірина Петрівна,

учитель початкових класів,  I категорія


Григоренко Тетяна Вiкторiвна,

учитель– лаборант II категорія


Замотайло Алла Анотоліївна,

учитель початкових класів,  I категорія


Касянчук Валентин Володимирович,

учитель біології, вища категорія


Кравцова Валентина Володимирівна,

учитель трудового навчання, вища категорія ,учитель—методист


Комарницький Михало Кирилович,

учитель фізичної культури,   I категорія


Настечина Алла Вікторівна,

учитель історії, I категорія


Лобунцова Юлія Володимирівна,

учитель зарубіжної літератури, II категорія


Ніколова Тамара Антонівна,

учитель  іноземної мови, вища категорія ,«Старший учитель».


Логоша Людмила Іванівна,

учитель німецької мови, вища категорія, учитель—методист


Пісняк Валентина Степанівна,

учитель початкових класів,  I категорія


Плахотнюк Олена Федорівна,

учитель початкових класів  I категорія


Соколовська Ангеліна Ростиславівна,

учитель іноземної мови, спеціаліст


Понеділок Лідія Володимирівна,

учитель основ здоровя, II категорія


Солохова Світлана Анатоліївна,

учитель математики, вища категорія, «Старший учитель»


Сокол Інна Вікторівна,

учитель історії та правознавства, ІІ категорія


Скарбовська Таміла Михайлівна, учитель географії та природознавства   I категорія


Сокол Сергій Володимирович,

учитель фізичної культури  I категорія


Майстришина Таїсія Миколаївна,

учитель хореографії, II категорія


Суворова Тетяна Василівна,

учитель української мови та літератури,

вища категорія, «Старший учитель».


Ходан Тетяна Євгеніївна,

учитель  іноземної мови, спеціаліст II категорія


Терещук Віра Махайлівна,

учитель музики, вища категорія, учитель—методист


Тукалевська Лариса Валер'янівна,

учитель початкових класів вища категорія  ,«Старший учитель»


Філіпович Інна Вікторівна,

Бібліотекар, категорія


Шевчук Лариса Борисівна,

соціальний педагог, II категорія


Шмалій Наталія Іванівна,

учитель математики, спеціаліст


Ящук Людмила Володимирівна,

учитель початкових класів, вища категорія


Яровенко Андрій Васильович,

учитель інформатики, I категорія


Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031